Екип

Ръководство

  • Живко Тулевски – Директор
  • Снежина Въчева – Помощник-директор по учебната дейност
  • Емил Нурков– Помощник-директор по административно-стопанската дейност

 

Педагогически персонал

  • Магдалена Батева – психолог
  • Величка Митова – педагогически съветник
  • Йорданка Тодорова – възпитател ПГ
  • Рени Стойкова – възпитател ПГ
  • Елена Филипова – начален учител
  • Владимир Лазаров – начален учител
  • Николай Костадинов – начален учител
  • Наташа Аврамова – начален учител
  • Елка Германова – начален учител
  • Лилия Юрукова – начален учител
  • Донка Колева – начален учител
  • Йорданка Пандова – начален учител
  • Зюмруд Татличева – начален учител
  • Милена Танева – начален учител
  • Вангелия Каракостова – начален учител
  • Тинка Литова – начален учител
  • Сашо Милушев – начален учител
  • Елисавета Николова – начален учител
  • Надя Захрева – начален учител
  • Ваня Чолакова – начален учител
  • Анжела Василева – начален учител
  • Юлия Радева – начален учител
  • Весела Терзиева – учител по английски език начален етап
  • Методи Данаилов – начален учител
  • Илия Хаджиев – възпитател
  • Силвия Гараганова – възпитател
  • Елеонора Пардонова – възпитател
  • Гичка Думанова – възпитател
  • Десислава Триндавкова – възпитател
  • Ваня Танчева – възпитател
  • Стана Кочева – възпитател
  • Милена Кушлова – възпитател
  • Анелия Маркова – възпитател
  • Константин Стоянов – възпитател
  • Димитрина Миткова – възпитател
  • Ваня Милушева – възпитател
  • Асен Тодоровски – възпитател
  • Емилия Кочева – логопед
  • Валентина Азова – учител по български език
  • Розалина Добрева – учител по български език
  • Валентина Костадинова – учител по български език
  • Лиляна Вълчанова – учител по български език
  • Наталия Лютова – учител по български и руски език
  • Гергана Златинова – учител по английски език
  • Илия Жганев – учител по английски език
  • Величка Малинова – учител по английски език
  • Росица Костадинова – учител по английски и руски език
  • Ваня Ружкина-Кирова – учител по английски език
  • Светлана Гегова – учител по математика
  • Таня Костадинова – учител по математика
  • Елена Точева – учител по математика
  • Йорданка Минчева – учител по математика
  • Мария Митова – учител по математика
  • Ружа Златинска – учител по математика
  • Борислава Батева – учител по информационни технологии
  • Мариана Иванова – учител по информационни технологии
  • Лиляна Бакърджиева – учител по информационни технологии
  • Видка Опренова – учител по география и история
  • Венера Николова – учител по история
  • Юлияна Барбарова – учител по география
  • Стою Димитров – учител по физика
  • Емилия Серафимова – учител по химия
  • Елена Нуркова – учител по биология
  • Кера Талева – учител по човек и природа
  • Лъчезар Янакиев – учител по изобразително изкуство
  • Иван Мировалиев – учител по технологии
  • Стоян Пенчев – учител по физическо възпитание
  • Светослав Кипърлиев – учител по физическо възпитание
  • Николай Трайков – учител по физическо възпитание
  • Георги Марков – учител по изобразително изкуство и технологии
  • Лъчезар Манасиев – възпитател
  • Красимира Димитрова – учител по музика
Top