„Върви народе, възродени…“

Учениците и колективът на СУ „Никола Вапцаров“ тържествено отбелязаха Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност.

🇧🇬 В знак на признателност бе отдадена почит към делото на първоучителите и всички просветители, допринесли за съхраняването и развитието на българската духовност и култура.

🇧🇬 С вяра в силата на образованието и културата, училищната общност продължава да следва заветите на Кирил и Методий и да утвърждава ценностите на просветата.

Вижте по-малко

Top